І чужому научайтесь, Й свого не цурайтесь. Т. Г. Шевченко
  • :
  • :

Ніжинське інфекційне відділення під загрозою обвалу

В результаті просідання каналізаційного люку біля несучої стіни інфекційного відділення Ніжинської Центральної лікарні відбулося руйнування цегли з якої було збудовано фундамент. Будівля була споруджена в 1900 році, її капітальний ремонт не проводився більше 30 років, тому зараз постає питання про проведення капітального ремонту.

З приводу цієї проблеми  ми мали пряму мову з Головним лікарем Центральної міської лікарні Олександром Костирком.

«Дане приміщення дореволюційного часу. Більше тридцяти років в ньому не відбувалося капітальних ремонтів. Каналізаційні системи, системи водовідведення  не відповідають будівельним нормам, в наслідок цього вони були сильно зруйновані і почали руйнувати фундамент основних конструкцій. Зимою відбулося просідання ґрунту біля колектора, який знаходиться під самою несучою стіною будівлі інфекційного відділення ЦМЛ. Виконуючи поточний ремонт каналізаційної системи біля будівлі, підрядчик виявив порушення фундаменту  несучої стіни самого відділення, яка знаходиться в середині двору. 10 серпня дана надзвичайна ситуація була повідомлена міському голові Анатолію Ліннику на  комісії по Надзвичайним Ситуаціям під керівництвом Геннадія Чернишова було проведено позачергове засідання, де визначили основні варіанти вирішення даної проблеми. З ранку 11 серпня було запрошено проектну організацію і буде термінове проектування капітального ремонту частини цієї будівлі. Аварійна частина відділення була відмежована для персоналу та пацієнтів, доступу до неї немає. Також відкритий додатковий вхід до відділення. На сьогодні проводиться огляд проектувальниками, і буде встановлено кошторис витрат на ремонтні роботи.»

Також Олександр Костирко наголосив, що допомога населенню надається без перешкод і місць в інфекційному відділенні достатньо.

Станом на 10 серпня в інфекційному відділені було зареєстровано більше сорока хворих. Нагадаємо, що відділення обслуговує не лише дорослих, а також дітей. Обвал несучої стіни не можна прогнозувати. Наразі аварійне крило закрили, але це не вирішує питання, якщо одна стіна впаде то де гарантія, що три інших витримають дах?

Будемо сподіватися на негайне реагування міської влади на цю ситуацію та ліквідацію загрози життю. 

Лілія Журко 

 

 

 

 

Опубліковано: 11-8-2017