І чужому научайтесь, Й свого не цурайтесь. Т. Г. Шевченко
  • :
  • :

Ніжинська районна державна адміністрація «відгородилась» від людей

У Ніжині так кропітливо готувались до Покровського ярмарку: вулиці прибирали, бордюри міняли, плитку клали… Ну все-все, щоб було любо глянути. Тож, коли ярмарок розпочався і торгівельні ряди були «вишукавні», як жителі міста, так і приїжджі взяли гаманці і хутчіш ярмаркувати. Та проходячи вулицею Батюка, можна було спостерігати цікаву картину, як Ніжинська районна держадміністрація «відгородилась» від людей. В догадках блукати довго не треба…

Минулого року був зроблений капітальний ремонт будівлі, і на ярмарку, скоріш за все, ту красу вирішили зберегти від людей, адже тисячі ярмаркувльників проходило повз. Та невже ця споруда найдостойніша в місті, що її треба дерев’яним забором відгороджувати від людей?

Цей факт викликав обговорення на сторінці у Фейсбук. Ніжинці висловювали різні думки. Деякі говорили: «Может весь город тогда заборами загородить??? “З турботою про людей”????». Була й пропозиція на цей рахунок, щодо альтернативи забору: «Тоді краще б контейнерами для сміття обгородилися… Хоч якась була б користь».

І дійсно, замість того, щоб ховатись від людей, робили б для людей.

Опубліковано: 15-10-2017