І чужому научайтесь, Й свого не цурайтесь. Т. Г. Шевченко
  • :
  • :

Ніжинська письменниця про те “О чём молчит небосвод”

 

У читальній залі Ніжинської центральної міської бібліотеки імені М.В. Гоголя була  презентована перша збірка поезій Ольги Тимченко «О чём молчит небосвод». Нещодавно Ольга заявила про себе як художницю, адже у художньому відділі Ніжинського краєзнавчого музею імені Івана Спаського відбулася персональна виставка її картин. Продовженням  творчості ніжинки стала поезія, яка вилилась в невелику збірку.

Розпочалося дійство пристрасним танго, яке виконали студенти відділу хореографії Ніжинського коледжу культури і мистецтв імені Марії Заньковецької Катерина Ганага та Данііл Шостак.  Романтичності та загадковості додав твір Людвига ван Бетховена «Соната для фортепіано № 14» («Місячна соната»), який виконала сама авторка, продемонструвавши тим самим ще одну свою творчу сторону. Поєднання пристрасті і лірики було не випадковим, адже всі поезії Ольги побудовані на контрастах.

Невеличке театральне дійство підготували студенти режисерського відділу Ніжинського коледжу культури і мистецтв імені Марії Заньковецької  (викладач – Ганна Абрамівна Кашковська), під час якого звучали не лише вірші, а й вокальні твори.  Окрасою презентації стала виставка картин Ольги. Всі картини сповнені символами і відображають її почуття і відчуття навколишнього світу, спонукають думати.

Привітати  Ольгу  з дебютом прийшли її рідні  та друзі. Під час презентації було сказано багато теплих і щирих слів про родину Шевченко-Тимченко в якій виховувалася Ольга та її брат Олександр.

Книга лаконічна і чуттєва водночас, ніжна і по-жіночому печальна, сповнена проникливою інтимною та філософською лірикою, насичена глибокими художніми образами. Творчість Ольги Тимченко, як художня так і поетична, самобутня і неповторна та допомагає усвідомити   індивідуальність і непересічність авторки.

 

 

Джерело: Ніжинська ЦМБ

 

Опубліковано: 6-12-2017