І чужому научайтесь, Й свого не цурайтесь. Т. Г. Шевченко
  • :
  • :

У Ніжині на снігу “розцвіли” квіти для жінок. ФОТО

Вже традиційно Ніжинська Ліга старшокласників, разом зі своїм координатором Анжелікою Тимченко, влаштовують ніжинським жінкам солодкі подарунки на честь 8 березня. Ось і в цьому році вони не зрадили своїм традиціям і привітали жінок не лише на вулиці, але й приділили увагу тим жінкам, які в святковий день були на своїх робочих місцях, зокрема завітали до торгівельного центру Прогрес і на центральний ринок. Сказати, що жінки були в захваті це нічого не сказати. Треба зауважити, що до кожної цукерки, яку роздавали активісти Ліги, був прикріплений папірець з різноманітними побажаннями. Жінки сміялися, дякували і зичили всіх гараздів уважній молоді. Але цього дня ніжинські школярі приготували ще один незвичний подарунок.

На центральній площі міста, навпроти будинку міськвиконкому, на білих снігових заметах розквітли різнокольорові тюльпани. Заздалегідь приготовані трафарети з картону і розприскувачі перетворили вже звичну картину зими на яскраву, весняну галявину. Під веселу музику, яку лігівці принесли з собою, площа біля виконкому розцвіла, як весняна галявина.

Перехожі захопливо розглядали квіти, фотографували їх на свої телефони, машини зупинялися біля площі, щоб роздивитися, що ж відбувається біля виконкому, згодом люди виказували захоплення креативністю молоді. Всі хто проходив повз площу 8 березня зізналися, що Ліга старшокласників подарувала в цей день чудовий, святковий настрій.

Ніжинка Ярослава Ярош, яка з донькою Аліною фотографувалася на фоні снігових квітів,  розповіла , що подібна задумка молоді їй дуже сподобалася своєю незвичністю, креативністю і яскравістю. «Подібні заходи дарують багатьом людям святковий настрій на багато днів вперед», – зізналася Ярослава.

Журналісти «Нежатин» також долучилися до розмалювання снігу і залишили невеличкий підпис.

Лілія Журко для сайту “Нежатин”

 

 

 

 

Опубліковано: 9-3-2018