І чужому научайтесь, Й свого не цурайтесь. Т. Г. Шевченко
  • :
  • :

Ніжинська дитяча хореографічна школа відзвітувала на високому рівні

10 березня в Ніжинському будинку культури відбувся творчий звіт Ніжинської дитячої хореографічної школи.

Вже традиційно в залі зібралися поціновувачі неперевершеної хореографічної майстерності, яку започаткувала в Ніжині незмінний директор НДХШ та надзвичайно талановита особистість  Галина Львівна Тимошенко.

Вечір розпочався з виступу наймолодших танцюристів, учнів першого класу НДХШ. Згодом на сцені залунали тоненькі переливи чарівної мелодії, то тендітні скрипальки дарували присутнім приголомшливу мелодійну композицію.

Цього вечора на сцені вирувало яскраве життя казкових персонажів «Смурфиків», пристрасті кипіли у запальному танці усміхнених стюардес. Поринути у загадкову арабську ніч з «Улетай на крыльях ветра» і відчути політ «На крилах птаха Гамаюн» можна було не виходячи с актової зали. Різноманіття класичних танців давало відчуття присутності на королівському вечорі, де вельмишановні принци та принцеси знайомилися за виконанням па. Чуттєві «Спогади» занурювали у світ ліричної ностальгії, кружляючи на сцені в зворушливому танці. Не обійшлося і без сучасних танців з елементами акробатики, танок «Анатомія почуттів» був виконаний з використанням складних хореографічних елементів.

Присутні в залі дітлахи радо витанцьовували внизу сцени під запальну музику і намагалися танцювати, як юні вихованці НДХШ.

На останок глядачів підбадьорив гучний та унікальний шумовий оркестр «Світанок» під керівництвом Марини Шматок, який є гордістю Ніжинської дитячої хореографічної школи.

Без кропіткої, багатомісячної праці талановитих балетмейстерів, хореографів та педагогів не можливо було б насолодитися тим казковим світом витонченої пластики і юнацького запалу, який всі відчували в цей день!

У концерті взяли участь усі творчі колективи Ніжинської дитячої хореографічної школи: Дитячий зразковий ансамбль бального танцю «Ритм» (керівник Г. Тимошенко), Дитячий зразковий ансамбль народного танцю «Квіти України» (балетмейстери: О. Пархоменко та І. Яцина), Дитячий зразковий ансамбль бального танцю «Шанс» (керівник І. Мірошник), Дитяча зразкова вокальна студія «Автограф» (художній керівник І. Дяконенко), ансамбль сучасного класичного танцю «Гармонія» (балетмейстер А. Ганага),  ансамбль скрипалів «Рондо» (керівники: Л.Бобир та Т. Авер’янова; концертмейстер Т.Дяконенко), –  це більше 300 обдарованих дітей нашого міста. Усі вони продемонстрували високий рівень професійної та виконавської майстерності,  безмежне захоплення мистецтвом музики та хореографії.

Лілія Журко для сайту “Нежатин”

 

 

 

Опубліковано: 11-3-2018