Так бо Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не згинув, але мав життя вічне.
  • :
  • :

Ніжинська вища школа урочисто зустріла Леоніда Кучму

Цього дня, 5 травня, стіни Ніжинського університету імені Гоголя наповнились урочистістю та святковістю. З самого ранку викладачі та студенти готувались аби достойно зустріти Президента України (1994-2005рр.) Кучму Леоніда Даниловича.

Разом з ним до навчального закладу приїхали голова Чернігівської облдержадміністрації Валерій Куліч та перший заступник голови Чернігівської обласної ради Валентин Мельничук. Зустріли їх ректор університету Олександр Самойленко та міський голова Анатолій Лінник. Теплий хліб з сіллю та квіти вручили екс-президенту студенти вишу.

А далі шановані гості попрямували до Гоголівського корпусу, де їх в актовому залі зустрічав своїм виступом переможець численних міжнародних конкурсів молодіжний хор «Світич». Екс-президент завітав у гості не з пустими руками, а з подарунком, який стане справжньою цінністю для факультету культури та мистецтв. Біле фортепіано від Президентського фонду Леоніда Кучми прикрасило своїм звучанням концертну програму закладу. Своїм проникливим співом та грою на музичних інструментах чарували талановиті виконавці Гоголівського вишу. З  вдячністю звернувся до Леоніда Кучми ректор університету Олександр Самойленко, подякувавши за такий неоціненний вклад в культурне виховання молоді Чернігівщини. Леонід Кучма в свою чергу пообіцяв виділити на університет зі свого фонду 5 стипендій, які стануть неабиякою підтримкою для обдарованих студентів. Диригенти хору «Світич» Людмила Шумська та Людмила Костенко вручили на згадку другому Президенту України подарунок у вигляді компакт-дисків з записом виступів колективу.

Не міг не відвідати Леонід Данилович відому Картинну галерею вишу та Музей М.В. Гоголя, де досить близько ознайомився з таємничою і в той же час загадковою атмосферою університету. Також екс-Президент України мав спілкування з ректором, гостями та членами ректорату, де щиро відповідав на всі задані йому питання.

Підготувала Марина Волинець

Опубліковано: 5-5-2017

Залишити відповідь