Так бо Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не згинув, але мав життя вічне.
  • :
  • :

Ніжинка Аня Уткіна тричі намагалася накласти на себе руки. Хто винен?

У 14-річної Ані Уткін з Ніжина рани, шрами, опіки і синці на обох руках. Ці каліцтва дівчинка завдала собі сама, щоб вихователі реабілітаційної клініки не віддали її після завершення курсу лікування додому – назад до батька-тирана.

Після спроби суїциду Аня провела в клініці 3 місяці. Дівчинка зізнається, що в установі, де професійні психологи повинні були займатися її реабілітацією, до неї ставилися погано. Статут терпіти цькування з боку медперсоналу, Аня примудрилася поранити себе навіть під час реабілітації. Однак яким би жахливим не було її перебування в клініці, дівчинка найбільше на світі боїться, що її повернуть додому. А саме це співробітники клініки і мали намір зробити, ніби не помічаючи того факту, що вдома Аню ледь не зарізав ножем рідний батько.Батько Ганни ніколи ніде не працював – кілька разів мотав строк за крадіжку, в тому числі і за рукоприкладство по відношенню до дочки. Аня розповідає, що батько бив її по будь-якого приводу. Наприклад, якщо вона не робила уроки ввечері, а дивилася телевізор, він без попередження гамселив її кулаками. В останній раз батько напився до такого ступеня, що кинувся на Аню з ножем. Дівчинка з жахом згадує, як після бійки сиділа під дверима, затискаючи рану, що кровоточить на руці, і не знала, що робити, тому що батько зачинився і не пускав її додому.

У студії проекту «Один за всіх» експерти з’ясували, що батьки Ані живуть за «дитячі» гроші від держави. І ні мама, ні тато дівчинки не бачать своєї провини в тому, що вона виросла важким підлітком. Більш того – вони саме її звинувачують у всіх своїх бідах. Коли батько Ані прийшов в студію на милицях, то звинуватив у своєму падінні з п’ятого поверху рідну дочку …

Але як 14-річна дівчинка могла викинути дорослого мужика в вікно? І куди відправити її жити після завершення курсу лікування в реабілітаційній клініці? Дивіться відео:
1zavseh.stb.ua

Опубліковано: 17-5-2017