І чужому научайтесь, Й свого не цурайтесь. Т. Г. Шевченко
  • :
  • :

Ніжинець, Костянтин Мухомодєєв, вже вдруге встановив рекорд України

В рамках  відзначення Дня фізичної культури та спорту 9 вересня в Ніжині відбувся Другий щорічний фестиваль спорту, краси та здоров’я.

Саме під час цього свята був встановлений новий всеукраїнський рекорд з качання пресу – 4248 разів. Це стало дійсно визначною подією для ніжинців, адже 22-річний рекордсмен  Костянтин  Мухомодєєв, рік тому вже встановив рекорд України з присідань – 3020 разів упродовж однієї години.

Цієї суботи на стадіоні «Спартак» дійсно було гаряче, адже підтримка рекордсмена була колосальною. Ще на початку фестивалю представник Національного реєстру рекордів України Віталій Зорін зазначив, що впевнений більш, ніж на 100% –  Констянтин досягне своєї мети. «Скоріш за все у мене втомиться палець натискати на фіксатор, ніж у Кості втомиться прес», – посміхаючись, підмітив Віталій.
Як тільки секундомір почав відлік, навколо рекордсмена зібрались вболівальники. Було відчутно, як у всіх перехоплювало дух, адже попередня цифра рекорду склала – 3700 піднімання корпусу та Костя перевищив її на 548 разів. Мабуть «переплюнути» її ще не скоро комусь вдасться. В тому заслуга і тренера спортсмена Олександра Кермеза, який ніколи не переставав вірити у хлопця.
«В подальшому не зупинятимусь, і найближчим часом, разом зі своїм тренером буду готуватись на Світовий рекорд з качання пресу, а це 6000 разів», – коли перевів дух, звернувся до вболівальників рекордсмен.
Найтеплішим моментом вітань рекордсмена стали його обійми з батьком. Цього дня він прийшов підтримати Костю і виголосив: «Я пишаюсь своїм сином».
Та пишався Костею не лише йогобатько, а й весь Ніжин, адже, яка то гордість, коли в твоєму місті живуть такі герої.

Марина Волинець

Опубліковано: 9-9-2017