5 січня, тут відкрилася виставка творчих робіт студентів та викладачів Ніжинського училища культури і мистецтв ім. Марії Заньковецької, яка приурочена до 25-річного ювілею спеціальності цього училища «Декоративно-прикладне мистецтво».

– Мені дуже приємно представляти наше училище в цьому залі. Тут в основному представлені роботи наших випускників. Їх роботи – по всьому світу: Японія, США, Польща, Білорусь, Україна. У нас студентів навчається небагато. Всі роботи – індивідуальні, треба до кожного підійти, з кожним поговорити, обговорити задум, і потім втілити в матеріалі. У нас дуже великий конкурс, на декоративно-прикладне мистецтво – 20 осіб на місце, і відбираємо кращих. Перед Новим роком наші студенти захищали дипломні роботи. Роботи дуже цікаві, сподіваємося ми їх покажемо в кінці навчального року. Після закінчення училища, більшість наших студентів йде у вищі навчальні заклади, – каже Людмила Ярмольченко, директор Ніжинського училища культури і мистецтв ім. Марії Заньковецької.

ft_05.01.17_vistavka_01

У 1992 році при Ніжинському училищі культури і мистецтв вперше серед навчальних закладів області була відкрита спеціальність «Образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва». Студенти вивчають такі дисципліни: «Рисунок», «Живопис», «Композиція», «Ліплення», «Комп’ютерна графіка», «Дизайн», «Декоративно-прикладна творчість».
На виставці представлені: живопис, виконаний в різних жанрах і техніках, художня вишивка, гобелени, батік, квілінг, вітражний розпис, різьблення по дереву і багато інших оригінальних робіт.
Виставка працюватиме протягом місяця. Володимир Коваль