І чужому научайтесь, Й свого не цурайтесь. Т. Г. Шевченко
  • :
  • :

На Чернігівщині з бурякового жому та відходів свинокомплексу будуть робити електрику

Чернігівська обласна державна адміністрація підписала меморандум з «Городище-Пустоварівське аграрною компанією» про розвиток біогазової галузі. Зокрема, мова йде про будівництво двох біогазових комплексів загальною потужністю 3,6 мВт.

 

Один з комплексів, потужністю 2,4 МВт, з’явиться на Прилуччині, в селищі Линовиця. Другий з’явиться в Журавці на Варвинщині, його потужність – 1,2 мВт.

 

Як подчернул голова Чернігівської обласної державної адміністрації Валерій Паска, це напряму є дуже важливим для Чернігівщини, адже в даних комплексах електроенергію вироблятимуть, по суті, з відходів. У Журавці сировиною для біогазу послужать відходи місцевого свинокомплексу, а в Линовиці – буряковий жом від цукрового заводу.

 

– Реалізація подібних проектів – саме цих двох або, наприклад, вже діючий – Корюківська ТЕС – це кроки послідовного втілення стратегії придбання енергетичної незалежності України і Чернігівщини зокрема, – підкреслив губернатор. – У цьому році планується старт ще кількох проектів в цьому, безумовно, перспективний напрямок.

Опубліковано: 17-10-2017