І чужому научайтесь, Й свого не цурайтесь. Т. Г. Шевченко
  • :
  • :

На межі життя та смерті або Зворушлива історія порятунку ніжинкою покинутого котеняти

Сьогодні у такий символічний день для котів (8 серпня – Всесвітній День Котів) журналісти «Нежатину» стали свідками зворушливої  історії, яка зароджується.

Пересічна ніжинка Марія не змогла пройти повз залишене напризволяще котеня, що ховалося у високий траві біля зупинки «Топлевна». «Взяла на руки, думала, що погодую та залишу біля магазину, а там хтось забере. Так і зробила, але далі все обернулося інакше. Маленьке беззахисне кошеня, відчувши хоч на декілька хвилин теплоту турботливих рук, не захотіло лишатися біля магазину і попленталося за мною.  І тут я не змогла встояти перед його жалібним поглядом. Взяла на руки, і вирішила що можна знайти йому хазяїна і звернулася за допомогою до одного з інформаційних видань міста», – розповідає Марія. Вислухавши цю історію, виникає питання, навіщо люди викидають тварин напризволяще, фактично,  на вірну смерть, адже навряд чи котеня зможе саме про себе подбати на вулиці, де його чекає стільки небезпек.

Одразу було видно, що кошеня не просто втекло з дому і загубилося, адже стан його був поганий: голодне, налякане, шерсть кишіла блохами. Тож ми взяли на себе відповідальність за долю котеняти, аж поки воно не знайде свого господаря. Щоденно будемо викладати хроніку подій, що відбуваються з ним.

ПРОПОНУЄМО ВСІМ ЧИТАЧАМ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ВИБОРІ ІМЕНІ ДЛЯ ЦІЄЇ ЧАРІВНОЇ КІШЕЧКИ.

На жаль,  залишити собі ми її не можемо, тож, якщо хтось бажає забрати собі це пухнасте створіннячко – звертайтеся в редакцію «Нежатину» за адресою: вул. Московська, 20, та за телефоном: 068-152-59-65, Марина. Упевнені, ця грайлива кішечка стане вам вірним товаришем!

Опубліковано: 8-8-2017