Так бо Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не згинув, але мав життя вічне.
  • :
  • :

Нагородження переможців конкурсу «Талант року» у Ніжині. ФОТО

11 травня в Ніжинському академічному драматичному театрі імені М.Коцюбинського відбулась урочиста церемонія нагородження переможців міського конкурсу «Талант року».

Проводиться він вже 3 рік поспіль за ініціативою благодійного фонду «Копиця» та за сприяння Ніжинської міської ради. Співорганізатором виступила молодіжна громадська організація «АртМодельСтудія».

Конкурс «Талант року» є відкритим і проводиться для підтримки обдарованої учнівської молоді, популяризації її досягнень в різних сферах діяльності, а також з метою гідного вшанування творчої праці педагогів, підвищення їх професійної майстерності, популяризації педагогічних здобутків, підвищення престижу освіти серед учнів загальноосвітніх закладів, шкіл естетичного та спортивного виховання.

 

Участь у конкурсі взяли  діти та підлітки віком 6-17 років, а також педагоги загальноосвітніх закладів, шкіл естетичного та спортивного виховання Ніжина.

Нагороджували конкурсантів поважні та заслужені люди міста. Аби привітати організаторів заходу та талановиту молодь міста  на конкурс приїхав голова Чернігівської обласної ради Ігор Вдовенко. Подружжя Анатолій та Наталія Копиці висловили вдячність родині Іващенко, які допомогли їм в організації нагородження конкурсантів, а також організатору мироприємства заступнику начальника управління культури Антоніні Купрій. Спеціальним гостем заходу була популярна українська співачка Ірина Федишин.

 Прізвища та повний перелік номінацій з’явиться пізніше, тож слідкуйте за оновленням інформації. А покищо до вашої уваги яскравий фоторепортаж:

Підготувала Марина Волинець

Опубліковано: 12-5-2017