Так бо Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не згинув, але мав життя вічне.
  • :
  • :

Музейна ніч у Ніжині: містична екскурсія вулицями міста та музейний квест

Нарешті Ніжин дочекався можливості в повній мірі розкрити свою містичність і загадковість. 18 травня у місті відбулась Музейна ніч, яка зібрала біля Художнього відділу краєзнавчого музею близько 500 учасників. Приємно було бачити молодь, яка вирішила стати частиною культурного дійства, яке має ще більш розвинути туристичний потенціал Ніжина.

В програмі Ніжинської музейної ночі були: виставка-продаж виробів ніжинських майстрів, майстер-класи ніжинських митців, виступи співаків та музикантів, лицарські бої, вуличні лекції. Найбільш визначною частиною заходу став музейний квест. Його учасники, а це за підрахункам – 165 чоловік, мали обійти 3 відділів музею: художній, історичний, природничий, Музей «Ніжинська поштова станція» та Музей рідкісної книги. Там відвідувачі мали знайти відповідь на поставлені запитання квесту. В кінці відбувся розіграш призів між учасниками. Пройшов він завдяки підтримці: ніжинських кафе «Джек-Пот», «Ганстер Паб», «Боївка», «Фреш», «Автограф», нічного клубу «Космос», благодійного фонду «Копиця», Таксі «Лідер», ТОВ «Пассервіс».

Неабиякі враження справила екскурсія „Ніжин містичний”  нічним містом під смолоскипами. Її учасники почули моторошні історії та легенди, які передавались поколіннями з уст в уста.

Не залишила поза увагою відвідувачів і лекція-перезентація результатів археологічних розкопок міста „Ніжин повернутий з небуття”. Загалом, тієї ночі, вулиці Ніжина як ніколи були заповнені людьми, які поринули в чаруючу атмосферу  міста.

Марина Волинець

Опубліковано: 19-5-2017

Залишити відповідь