І чужому научайтесь, Й свого не цурайтесь. Т. Г. Шевченко
  • :
  • :

Лося внесуть до Червоної книги України

Національна комісія з питань Червоної книги України проголосувала за внесення лося до Червоної книги України.

Відповідне рішення ухвалено у четвер, 9 листопада, на засіданні комісії. Про це повідомив координатор руху за права тварин UAnimals Олександр Тодорчук на сторінці у Facebook.

“У ці хвилини завершилося засідання Національної комісії з питань Червоної книги України. Незважаючи на тиск мисливських лобі, більшістю голосів було прийнято рішення про необхідність внесення лося до Червоної книги”, – йдеться у повідомленні.

За словами Тодорчука, голосування відбувалося в таємному форматі: “за” ухвалення рішення було віддано 24 голоси, проти – 6, один утримався.

“Тепер Міністерство екології може остаточно внести тварину до Червоної книги і захистити від винищення. Наскільки відомо, міністр готовий до цього кроку”, – додав координатор руху за права тварин UAnimals.

Як повідомлялося, Міністерство екології та природних ресурсів пішло на поступки українським мисливцям і дозволило полювання на лося. Однак глава відомства Остап Семерак запевняв, якщо кількість лосів критично мала, і це підтвердиться, то “ми знову повернемося до введення заборони полювати”.

Опубліковано: 10-11-2017