Так бо Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не згинув, але мав життя вічне.
  • :
  • :

«Лежача» проблема, або Чий стовп заважає пересуватись мешканцям Академіка Амосова

Вже протягом місяця мешканці однієї з ніжинських вулиць щодня стикаються з досить своєрідною «лежачою» проблемою. Мова йде про залізобетонний стовп, що мирно спочиває на тротуарі біля центральної районної лікарні, по вулиці Академіка Амосова. Наша редакція не могла пройти осторонь такого наболілого для ніжинців питання. Аби зрозуміти проблему глибше ми поспілкувалися з мешканцями мікрорайону.
«Стовп не голка, помітили його всі. Багато мешканців обурюються, що він навіть «не місцевий» адже не схожий на жоден розташований на вулиці. Мимоволі виникає питання звідки він взявся та навіщо стільки часу лежить серед тротуару в людному місці? Освітлення на вулиці є проте його недостатньо, поряд багато дерев і в темну пору через таку «перепону» як стовп можна легко зачепитися. Куди тільки ми не телефонували, аби привернути до проблеми увагу, проте, «віз і нині там», чи то пак стовп, звертались навіть до приймалень політичних сил. Керівник однієї з них в нашій присутності особисто телефонувала керівництву міського відділення РЕСу, повідомляла про проблему, але жодних зрушень не послідувало. Чиновники вимагають письмових звернень тільки після цього, вони, мовляв, приберуть стовп, але перед цим ще треба буде довести, що стовп належить їм і що звернення підготовлене на ім’я правильного адресата. Виходить що мешканці вулиці повинні підписатися під листом такому-то чиновнику, щоб прибрати стовпа, а якщо адресат виявиться не тим, що більш ній ймовірно, то лист знову прийдеться носити вулицею, аби підписати для нового адресата! Такі от парадокси!»,ділиться проблемою мешканка Академіка Амосова Варвара Миколаївна Ковтун.
«Я інвалід по зору, пенсія, яку отримую невелика, вимушена ще працювати. Яка ситуація з працевлаштуванням у Ніжині відомо багатьом. Саме через неї велика частина нас, ніжинців, трудиться в столиці. Повертаємось з електричок пізно, втомлені, особисто я ще й погано бачу, а тут, ще й тротуар перетворився на доріжку з перешкодами! Місяць лежить стовп на тротуарі, біля лікарні, а влада і комунальні служби ніби не помічають! Прикро, але таку турботу про простих ніжинців можна назвати тільки ігноруванням!» – підтримує сусідку Антоніна Іванівна Зосенко.
Так вже повелося в нас, та тільки набувши широкого розголосу питання стають помічені владою. Хочеться вірити, що проблема нарешті вирішиться. Та чи звернуть сильні міста нашого увагу на стовп після нашої публікації покаже час.

Світлана Охріменко

Опубліковано: 11-5-2017

Залишити відповідь