Щастя - не мета життя, а його засіб
  • :
  • :

Звіт ніжинської поліції за тиждень: крадіжки мобільних у школі та підробне водійське посвідчення

18.09.2017 на щотижневій нараді представником Ніжинського відділу поліції Інною Музиченко було озвучено інформацію про стан оперативної обстановки та розкриття злочинів на території міста та району, зокрема і про злочини, відомості про які внесено до ЄРДР за період з 09 до 15 грудня 2017.

Для отримання більш детальної інформації ми звернулися безпосередньо Інни Іванівни:

«На минулому тижні розпочато 9 кримінальних проваджень за фактами крадіжок, частина з яких вже розкрита працівниками поліції. Зокрема, вдалося встановити особу, яка у кінці вересня цього року викрала два мобільні телефони з приміщення учбового класу однієї зі шкіл міста. Ним виявися місцевий мешканець, який раніше судимий за крадіжки та має залежність від наркотиків. Прогулюючись по коридору школи, він побачив відчинені двері одного із класних приміщень де не було дітей. У речах учнів він знайшов два мобільні телефони та швидко вийшов із класу. На даний час останній вже надав правдиві свідчення про обставини вчиненого злочину. Мотивом такої цинічної крадіжки мобільних телефонів у дітей став пошук грошей на чергову дозу наркотиків.

12 грудня працівниками поліції проведено обшук у рамках кримінального провадження за фактом крадіжки. Крадене майно шукали у одного із місцевих жителів, який раніше мав проблеми із законом. Натомість знайшли два медичні шприци заповнені рідиною коричневого кольору. Господар квартири пояснив, що у шприцах зберігає наркотичний засіб опій.

14  грудня на одній із вулиць м. Ніжина працівниками поліції зупинено автомобіль, водій якого пред’явив водійське посвідчення. Воно одразу ж викликало у інспектора сумніви, оскільки помітно було, що фотокартка переклеєна. Виявилося, що винахідливий порушник умисно у водійське посвідчення батька вклеїв сою фотокартку. У результаті слідчими порушено кримінальне провадження за фактом використання завідомо підробленого документа (ч. 4 ст. 358 КК України), однак у разі експертного підтвердження факту підробки, особа буде нести відповідальність ще і за виготовлення підробленого документа (ч. 1 ст. 358 КК України)».

 

Опубліковано: 18-12-2017