І чужому научайтесь, Й свого не цурайтесь. Т. Г. Шевченко
  • :
  • :

Книги, які мають прочитати всі закохані, представили в Ніжині

Наближається свято, яке з нетерпінням чекають усі закохані, свято, яке сповнює надією і романтикою серця всіх людей – це День Святого Валентина. Любов – почуття світле і добре. Вона може бути до Батьківщини, до рідного міста, до матері, до дівчини чи хлопця, і, звичайно, до книги, до читання.

Бібліотекарі студентського абонементу бібліотеки Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя вирішили зробити приємне для своїх відвідувачів, а саме запропонувати для перегляду книжкову виставку «Кохання закарбоване в слові». Повірте, такої великої кількості закоханих, як у бібліотеці немає ніде. Адже всі найвідоміші історії про кохання вже багато років живуть на сторінках книжок, які ви із задоволенням зможете переглянути на виставці та дізнатися про їх неймовірні історія кохання.

А ще на Вас чекає багато цікавих несподіванок та маленьких сюрпризів. Працівники бібліотеки у День Валентина запропонують всім бажаючим привітати бібліотеку, взявши участь у акції «Зізнайся бібліотеці в коханні». Привітання та побажання ви зможете залишити на фліпчарті, який згодом перетвориться на велику «валентинку»

Приходьте та занурьтеся в атмосферу свята разом з нами!

Опубліковано: 12-2-2018