І чужому научайтесь, Й свого не цурайтесь. Т. Г. Шевченко
  • :
  • :

Квитанції за газ будуть!

Минулого місяця квитанцій на оплату газу споживачі області так і не дочекалися, не було їх і в особистих кабінетах на сайті компанії. Люди вже переполошилися, чи не повториться з «Чернігівгаз Збутом» ситуація дворічної давності з «Чернігівобленерго» (коли кілька місяців поспіль люди практично не могли оплатити свої рахунки), як січневі платіжки стали доступні для завантаження в електронному вигляді. Крім того, компанія пообіцяла: в березні все отримають паперові рахунки, в яких буде інформація про кількість спожитого газу за два місяці – січень і лютий.
– З 1 січня в Україні офіційно стартувала монетизація субсидій. Правда, поки тільки на рівні компаній-постачальників. За газ, спожитий одержувачами субсидій, з постачальником нарешті почали розраховуватися не віртуальними, а реальними грошима, – пояснили в «Чернігівгаз збуту». – Щоб коректно сформувати пільговикам квитанції, довелося коригувати роботу програмного забезпечення. Одержувачів субсидій у нас дуже багато – близько 70% всіх споживачів, на це потрібен був час, тому роздрукувати квитанції раніше компанія просто не могла.

Отже, інтернет-користувачі вже зараз можуть завантажити свої рахунки за січень з особистого кабінету на сайті 104.ua і оплатити нараховану суму за допомогою будь-якого доступного платіжного онлайн-сервісу, ті ж, хто звик це робити в касі, можуть звернутися в банк або Укрпошту і назвати оператору номер свого особового рахунку або ж заповнити абонентську книжку.

Катерина Дроздова, «Гарт» №10 (2867) від 8 березня 2017

Опубліковано: 10-3-2018