І чужому научайтесь, Й свого не цурайтесь. Т. Г. Шевченко
  • :
  • :

Зимове свято спорту на Ніжинському стадіоні «Спартак»

За підтримки міського голови А.В. Лінника 02 березня відбулися щорічні традиційні змагання «Ніжинська лижня -2018»Змагання проходили на Міському стадіоні «Спартак», участь у яких взяли школярі, студенти,  депутати, представники  організацій та просто любителі лижного спорту. У програмі змагань: лижні гонки для дівчат та жінок – 1000 м, для школярів та студентів – 1000 м, для ветеранів – 1000 м, для чоловіків – 2000 м.

Серед жінок перемогу святкувала Катерина Солодка, другою стала Людмила Семеряка і бронзовим призером стала Олена Скорбач.

Серед чоловіків на дистанції 2000 м переможцем став Олег Бузун, на другому місці – Володимир Сахно і на третьому – Володимир Руденко.

Серед ветеранів на дистанції 1000 м перемогу святкував Володимир Боровик, другим став Юрій Булавенко і третім – Володимир Євтух.

За результатами лижної естафети 4 по 500 м : перше місце за  Збірною команди Ніжинського району (у складі команди Олег Бузун, Володимир Євтух, Володимир Сахно та Володимир Руденко), на другому місці – команда викладачів Ніжинського агротехнічного коледжу, на третьому – студентів Ніжинського агротехнічного коледжу.

Переможці та призери  «Ніжинської лижні -2018 р.» були нагороджені медалями та грамотами відділу з питань фізичної культури та спорту Ніжинської міської ради, команда переможців в естафеті – спортивним кубком.

Одночасно з проведенням лижних перегонів на міському  стадіоні «Спартак»,  діти  мали змогу покататися на ковзанці та випити гарячого чаю.

Веселий настрій дітей, змагальний дух спортсменів, гучна підтримка вболівальників  створювали справжню атмосферу «Спортивної зими» на центральному стадіоні міста.

 

Опубліковано: 6-3-2018