І чужому научайтесь, Й свого не цурайтесь. Т. Г. Шевченко
  • :
  • :

Жінки Сального та Садового зустрічали свято весни запальним концертом

Напередодні Міжнародного жіночого дня, у Сальному, що на Ніжинщині, за ініціативи ТОВ «УкрАгроРозвиток» вшанували жінок та подарували їм святковий концерт. Інвестор вже не перший рік дбає не лише про аграрний розвиток села, але й про культурне життя громади.

Ось і цього року до 8 Березня в Сальненському будинку культури вирішили зробити свято для чарівної половини односельчан, поздоровити їх і дати можливість поспілкуватися. Концерт допоміг розкрити таланти серед місцевих жителів. Так наприклад колектив талановитих жінок із Сального та Садового дебютував на заході і викликав справжній фурор. Після їх виступу публіка ще довго не могла зупинити овації.

Для своїх односельчан вони виконали чудові українські пісні, які в таку холодну погоду по-весняному зігрівали душі та радували серця. Співала в цьому колективі й староста села Ніна Броварчук. Вона від щирого серця привітала всіх присутніх, бажаючи міцного здоров’я, щастя, довголіття, добробуту. Справжнє співуче свято створили і працівники та творчі колективи Лосинівського будинку культури.

Привітав усміхнених жінок і керівник ТОВ «УкрАгроРозвиток» Василь Снісаренко: «Я вважаю, що це свято одне з тих, яке підкреслює повагу, шану та любов до жінок. Це також одне з тих свят, яке звертає увагу чоловіків на важливість жінки у цьому світі. Тож нашим жінкам я бажаю тепла у ваших серцях та оселях, щоб ваші надії, мрії, і сподівання збувались. «УкрАгроРозвиток» буде прикладати зусилля, щоб відбувались покращення в наших селах».

Жінки ділившись теплими враженнями після концерту, зізнавались, що було відчуття справжнього жіночого свята, лунала музика, були смачні гостинці і чудовий настрій. Також висловлювали особливу вдячність, жінки похилого віку, адже така увага для них приємна і вкрай необхідна. Вона надихає жити далі і завдяки добрим людям вірити, що в цьому світі більше теплої весни, ніж холодних зим.

Опубліковано: 7-3-2018