І чужому научайтесь, Й свого не цурайтесь. Т. Г. Шевченко
  • :
  • :

Жителів Лосиновської громади спонукають голосувати «за потрібного кандидата» відключенням світла

У селах, де тривають вибори до Лосинівської об’єднаної громади, протягом кількох днів до виборів фіксуються неодноразові відключення світла.

Про це Високому Валу повідомляють місцеві мешканці.

За словами людей, працівники місцевого РЕСу, на питання в чому причина відключення світла, відповідають: «щоб ви не забули проголосувати за потрібного кандидата», натякаючи таким чином на кандидата від влади.

Сьогодні, 11 грудня, світло відключили в центрі громади селища Лосинівка. На даний момент світло вже вімкнули, але, за словами депутата обласної ради від «Батьківщини» Сергія Охонька, подібні відключення можуть свідчити, що влада, яка проштовхує на голову громади свою людину, готується до фальсифікації та до вкидання бюлетенів у темний час доби.

Адже іншого способу перемогти у провладного кандидата просто немає. За поясненнями щодо відключення світла депутати обласної ради, а також народні депутати звернулися до керівника місцевого РЕСу Сергія Примака.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Виборчий процес в об’єднаних громадах Чернігівщини почався з проблемами

Вони повідомили про можливу кримінальну відповідальність за втручання у виборчий процес, в разі якщо виявиться, що відключення не пов’язані з технічними проблемами, а відбуваються саме задля сприяння фальсифікації виборів.

В свою чергу керівник місцевого РЕСу Сергій Примак надав свій коментар щодо ситуації.

«Це була суто технічна проблема, а саме — пошкодження кабельної муфти повітряної лінії 10 кВ. Конкретна кабельна муфта належить Лосинівському маслосирзаводу. РЕС не має ніякого відношення до неї. Відключення було зафіксовано о 7-й годині ранку, а вже о 7:35 — несправність було ліквідовано», – зауважив Сергій Примак.

Джерело: val.ua

Опубліковано: 11-12-2016

Залишити відповідь