І чужому научайтесь, Й свого не цурайтесь. Т. Г. Шевченко
  • :
  • :

Для ніжинських жінок почалась весна завдяки теплу вітань. ФОТО

У переддень 8 Березня, в приміщенні Ніжинського будинку культури зібралися представниці освіти, науки, культури, медицини, соціальної сфери й громадських організацій.

Завітали на концерт і міський голова Анатолій Лінник, секретар міськради Валерій Салогуб, заступники міського голови Ігор Алєксєєнко та Сергій Дзюба.

У своїх вітаннях жінкам Анатолій Лінник зауважив, що саме в це свято, коли починається весна є ще один привід висловити всі почуття до жінки: любов, повагу, обожнювання, увагу та подарувати їй святковий настрій, квіти, подарунки. Адже прекрасна половина людства створює гармонію в цьому світі, вони роблять його кращим і надихають чоловіків на досягнення, відкриття й вчинки на благо людства.

Також міський голова нагородив грамотами виконавчого комітету міської ради За багаторічну сумлінну працю, активну громадську діяльність, високий професіоналізм та з нагоди Міжнародного жіночого дня представниць Спеціального авіаційного загону Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України.

А після всі присутні в залі насолоджувались виступами творчих колективів. Зі сцени цього дня звучали пісні у виконанні ніжинських солістів, а око  радували запальні танці.

 

Опубліковано: 8-3-2018