І чужому научайтесь, Й свого не цурайтесь. Т. Г. Шевченко
  • :
  • :

День медичного обстеження спортсменів запровадять у Ніжині

Забезпечити освітні спортивні заклади Ніжина спортивним лікарем. З такою потребою звернулись міські депутати до головного лікаря міста Олександра Кострика на засіданні комісії з соціально-економічних питань. Він, у свою чергу, повідомив, що наразі заклад потерпає від дефіциту лікарів, зокрема педіатрів. Відтак, у дитячому відділенні працює 5 педіатрів, які на своїх плечах тримають дитячу медицину в Ніжині. Окрім того, в штатному розписі немає такої посади, як спортивний лікар, котрий би розумівся на всіх тонкощах у даній сфері. На одного з педіатрів нині покладено обов’язки щодо звітності про обстеження спортсменів і проведення спортивних заходів. Такі обов’язки лікар робить безоплатно, на громадських засадах. Констянтин Смалій зауважив, що це питання є дійсно важливим в ракурсі того, що змагання у Ніжині проводяться щотижня, і обстеження спортсменів є обов’язковим.

Як альтернатива, на засіданні була обговорена пропозиція щодо виділення міською лікарнею годин прийомів ніжинських спортсменів. Це може бути окремий день тижня, коли спортсмени знатимуть, що можуть прийти і їх неодмінно обстежать.  Про такі години або дні прийомів напередодні буде оголошено в спортивних закладах. Відвідування ж буде особистою відповідальністю спортсменів. Депутати наголосили й на тому, якщо потрібно буде додаткове фінансування для лікаря, дана потреба виноситиметься на бюджетну комісію. У цьому немає жодних проблем

Олександр Костирко зауважив, що матиме розмову з медичним персоналом, всі пропозиції будуть враховані. Про результат буде проінформовано на найближчій депутатській комісії з соціально-економічних питань.

Опубліковано: 6-2-2018