І чужому научайтесь, Й свого не цурайтесь. Т. Г. Шевченко
  • :
  • :

Голову Борзнянської РДА спіймали на хабарі?

Для деяких керманичів Чернігівщині совість залишається дешевшою за гідність. Яскравим прикладом такої думки став сьогоднішній вчинок голови Борзнянської РДА Віри Проскури. Як повідомляють місцеві ЗМІ, вона збирається підписати додаткову угоду з ТОВ «Плиски-Агро» про передачу їм земель (невитребуваних паїв Плисківської ОТГ) строком на 20 років. «Ціна за вирішення питання 5 000 000 гривень. Квапиться передати до прийняття закону про передачу земель громадам. От вам і реформа від Гройсмана, от вам і безкарність місцевих царьків. То де ж обіцянка Прем’єр-міністра, що злодії будуть сидіти в тюрьмах!!!» – йдеться у повідомленні.

Вже раніше нашим виданням було висвітлено ситуацію з проведенням тендерів у Борзнянському районі, коли знімались переможці за незрозумілих причин і перемагали компанії даного району, тобто «свої». Тоді зняті з тендеру переможці оскаржували рішення комітету, а це затягувало час і ремонти закладів були під загрозою невиконання. От тільки керівництво району, здавалось, даний факт не хвилював. Вже тоді була думка про підкуп, а гроші, як кажуть, затьмарюють свідомість.

Читати по темі: «Плювали» ми на «Prozorro» або Як у Борзні проводяться тендери

Тож чи виведуть Віру Проскуру на «чисту воду» і чи понесе вона відповідальність за корупційні схеми стане відомого згодом.

Опубліковано: 9-2-2018