І чужому научайтесь, Й свого не цурайтесь. Т. Г. Шевченко
  • :
  • :

В Україні не передбачається зростання цін на житло до кінця року.

На сьогодні немає підстав для зростання вартості житла в Україні до кінця 2017 року. Таку думку висловив віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко.

«Зростання вартості житла, в першу чергу, відбувається за рахунок одного фактора – інфляції. Це те, що швидко впливає практично на курс валюти, і те, що безпосередньо відбивається в будівельних матеріалах і впливає на вартість. Поки таких підстав на цей рік немає », – переконаний віце-прем’єр.

Другим фактором, який впливає на вартість житла, за словами Г.Зубко, є стрімке зростання попиту на житло.

«Попит, якщо навіть банківський сектор запрацює, все одно банк не дасть коштів без зрозумілої стійкості доходів громадян. Тобто, я поки не бачу підстав протягом ще одного року, якщо не буде якихось зовнішніх втручань, які будуть впливати на баланс газу, валюти для того, щоб ціни (на житло – ред.) Різко зростали », – вважає він .

Г.Зубко зазначив, що на сьогодні має запрацювати банківський сектор для того, щоб збільшувалися інвестиції в будівельну галузь. Цьому також сприятиме, на його думку, і дерегуляція в будівельному секторі.

Джерело:facenews.ua

 

Опубліковано: 12-8-2017