Щастя - не мета життя, а його засіб
  • :
  • :

В Україну новий циклон несе сильні гірські опади та похолодання

Завтра, 15 грудня погода в Україні без якихось особливих змін. Буде хмарно та з опадами. На півночі 0…+5°С, загалом +3°С…+9°С, на Півдні +7°С… +13°С.

Втім, уже на вихідні до України йде циклон. Погода ускладниться знову, пише у Facebook синоптик Наталка Діденко.

“У суботу дощ та мокрий сніг і вітер почнуться на заході та півночі. В неділю, 17 грудня, складна несприятлива погода охопить більшість областей України. Особливо дістанеться Одещині, Вінниччині, Кіровоградщині, Київщині, Черкащині. Там опади можуть бути сильними”, – написала Наталка Діденко.

У Києві завтра вогко хмарно та +4°С.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У столиці брила снігу травмувала жінку

У суботу побільшає опадів, у неділю – дощ та мокрий сніг, поривчастий вітер. Можливе налипання мокрого снігу та зниження температури.

“Готуйте на вихідні дивани для серіалів та гроші для зустрічей у теплих кафе. Гуляти у неділю хіба що тим, хто тренується для експедиції в гори. Бо щось погода така останнім часом в’юнка, як у горах”, – зауважила синоптик.

Вчора на Заході Європи розгулялася стихія, а в Україні тривають атмосферні стрибки на батуті. Атмосферний фронт приніс в Україну дощ та мокрий сніг у західні, північні області та на Вінниччину. Схід, південь та більшість центру будуть у сухій погоді.

Джерело: gazeta.ua

Опубліковано: 14-12-2017