І чужому научайтесь, Й свого не цурайтесь. Т. Г. Шевченко
  • :
  • :

В Ніжині подорожчала вода: на скільки, відколи і чому

9 листопада, на черговому засіданні виконавчого комітету Ніжинської міської ради майже одноголосно підтримали непопулярне рішення «Про  встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, на послугу з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньо будинкових систем) по комунальному підприємству «Ніжинське управління водопровідно-каналізаційного господарства». Утримався лише один член виконавчого комітету –  Юрій Римський.

 

ЧОМУ?

Під час засідання виконавчий комітет прийняла рішення про встановлення нових тарифів, згідно з якими підвищуються тарифи для усіх абонентів  КП «Ніжинське управління водопровідно-каналізаційного господарства».

         «Підприємство підійшло з усією відповідальністю та фаховістю до даного питання. Рішення про перегляд тарифів приймалося у зв’язку з тим, що збільшується вартість усіх складових витрат. Зокрема, зросла мінімальна заробітна плата працівників. Разом із тим враховано збільшення вартість електроенергії» – розповідає директор КП «НУВКГ» Петро Лабузький.

 

НА СКІЛЬКИ?

         У середньому нові тарифи збільшилися майже на 10%.

         «Встановити  тарифи  на  послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням  внутрішньо будинкових систем) Комунальному підприємству «Ніжинське управління водопровідно-каналізаційного господарства», що є виконавцем послуг  (без  ПДВ):

  • централізоване постачання холодної води (з використанням внутрішньо будинкових систем)за  1  куб.м – 7,54 грн.
  • централізоване водовідведення (з використанням внутрішньо будинкових систем)за  1  куб.м – 13,47 грн

вирішив виконавчий комітет Ніжинської міської ради

         ВІДКОЛИ?

«Нові тарифи вступлять у дію в Ніжині протягом п’яти днів.  Адже директору Комунального підприємства «Ніжинське управління водопровідно-каналізаційного господарства» (Лабузький П.М.) має забезпечити оприлюднення даного рішення протягом п’яти днів з моменту його прийняття.

Рішення набуває чинності з  моменту його оприлюднення» – повідомляється на сайті Ніжинської міської ради.

 

Для тих, у кого є субсидія

Ті абоненти, які користуються субсидією, зміни тарифу не відчують, адже їм просто збільшать розмір виплати.

Вікторія Коломійченко для сайту nizhynnews.com

Опубліковано: 10-11-2017