І чужому научайтесь, Й свого не цурайтесь. Т. Г. Шевченко
  • :
  • :

В “ЛНР” назріває переворот: центр Луганська захоплений “чужими” бойовиками з гранатометами і БТР

Главар “ЛНР” Ігор Плотницкий зняв з поста “міністра МВС” Ігоря Корнета, однак той відмовився підкорятися цьому наказу.

У центрі Луганська під колишнє управління МВС підігнали БТР, будівлю оточили озброєні люди, деякі з ручними гранатометами. Про це в Facebook повідомив журналіст Андрій Діхтяренко.

«У Луганську під управління МВС підігнали БТР, будівлю оточили озброєні люди, деякі з ручними гранатометами. Схоже, Корнет вирішив “оскаржити рішення суду” про звільнення з посади міністра. Тепер головне, щоб в процесі “подачі апеляції” не постраждали жителі навколишніх будинків. Ці войнушки відбуваються в самому центрі міста », – зазначив Діхтяренко.

Як повідомляє 0642.ua, 20 листопада, ватажок “ЛНР” Ігор Плотницкий своїм “указом” зняв з поста “міністра МВС” Ігоря Корнета. Корнет відмовився підкорятися цьому наказу. Також повідомляється, що Корнет забарикадувався в будівлі МВС разом з колишнім “Беркутом”. Будівлю оточили військові лояльні Плотницькому. Військові взяли під контроль ще мінімум будівлю КРРТ (телебачення).

У той же час джерела «Нової газети» стверджують, що вони озброєні стрілецькою зброєю і мінометами. Плотницкий, який вранці перебував на робочому місці, нібито наказав їм звільнити місто, однак вони наказ проігнорували. Невідомі блокують доступ до адміністративних будівель, співробітники розпущені по домівках. За непідтвердженими даними, в Луганськ з Донецька прибули три військових «Урали» з бойовиками “охорони”, яка підпорядковується ватажкові “ДНР” Олександру Захарченко.

Джерело:unian.net

Опубліковано: 22-11-2017