Багатіти треба разом з державою, а не за рахунок її
  • :
  • :

Відкриття Різдвяної шопки у Ніжині

Сьогодні біля головної ялинки міста відбулось святкове відкриття Різдвяної шопки ( шопка (верте́пна скри́ня; італ. Presepe) — переважно макет, що зображає Віфлеємську стайню, в ніч Різдва Христового. Може бути виконана як у мініатюрі, так і у великих розмірах).

Цей захід вже став доброю традицією Ніжина. Започатковано її у 2011 році Юрієм Муквичем. Перше відкриття відбулось на Різдво 7 січня і супроводжувались театралізованими колядками. Згодом через погодні умови дійство перенесли до Будинку культури, проте, сама шопка була втрачена. Минулого року за ініціативи пасторів Володимира Леонтьєва та Романа Пушки традицію відкриття Різдвяного вертепу біля центральної ялинки відновлено.

Цього року шопку виготовив підприємець, депутат міської ради Володимир Башинський. Саме відкриття почалося із святкових пісень дітлахів. Надалі отець Михаїл церкви Святої Покрови та священик протестантської церкви отець Володимир  привітали ніжинців зі святом та окропили вертеп.

До слова був запрошений міський голова Анатолій Лінник. Він поздоровив усіх присутніх з прийдешнім Різдвом Христовим та побажав добробуту, злагоди в родині та міцного здоров`я.

Фото Волинець Марини

За інформацією Ніжинської міської ради

 

Опубліковано: 5-1-2017

Залишити відповідь