І чужому научайтесь, Й свого не цурайтесь. Т. Г. Шевченко
  • :
  • :

Відкриття оновленого Ніжинського ТСЦ: які приємні нововведення чекають на водіїв

У ході реформи сервісних центрів МВС повністю був оновлений і Ніжинський територіальний сервісний центр 7443. 23 листопада відбулося його офіційне відкриття, на яке завітало керівництво Чернігівського та Київського обласного сервісного центрів МВС.

У своєму коментарі для сайту «Нежатин» начальник сервісного центру Анатолій Опанасенко розповів про важливість нововведень:

«Сьогодні відбулося відкриття Ніжинського сервісного центру після ремонту за фінансової підтримки ГУМВС в м. Києві. Наш центр був відкритий для покращення сервісу і роботи з обслуговування людей, реєстрації і екзаменаційної роботи. На сьогоднішній день зроблена електронна черга, яка поліпшила і пришвидшила роботу з громадянами. Я вважаю, що це великий крок для Ніжина у напрямку надання інформативних послуг. Тепер очікування в черзі скоротилося до 7 хвилин, що позитивно впливає на загальний стан громадян. Довгі ж черги змушували їх виснажували і змушували нервувати. У нас все нове: від стін до техніки. Колектив оновлений на 70% – це ті люди, які пройшли тестування і відбір, а також здатні якісно, грамотно і оперативно надавати інформацію для вирішення того чи іншого питання.
Хочеться додати, що з’явилися ряд нововведень: електронна книга скарг та пропозицій, встановлено відео спостереження не тільки по всій будівлі сервісного центру, а також в кабінах легкових автомобілів на яких здають іспити майбутні водії. Створено і дитячий куточок, у якому діти, що прийшли з дорослими, можуть почитати книжки і помалювати. Планується з першого січня 2018 року передати нам повноваження для надання дозволу на користування вогнепальною зброєю та реєстрацію сільськогосподарської техніки. На сьогоднішній день до переліку наших обов’язків входять: контроль учбових закладів, які надають освітні послуги майбутнім водіям, проведення іспитів, зняття і взяття на облік транспортних засобів, оформлення спадщини, замовлення індивідуальних іменних номерних знаків, тощо. Весь колектив сервісного центру прагне постійно покращувати методи і способи своєї роботи з громадянами».
Отже тепер громадяни зможуть швидко та комфортно отримати послуги з реєстрації транспортних засобів. заміни та видачі посвідчень водія. а також отримати довідку про відсутність судимостей. Заміна посвідчення водія займатиме близько 30 хвилин, а реєстрація авто – від 2 до 3 годин. У центрі також працюватиме екзаменаційний клас для складання іспитів на право керування транспортними засобами.
«Цього тижня ми офіційно презентуємо одразу 10 центрів по всій країні, від Рахова до Ніжина. До кінця року, як і було раніше зазначено, таких центрів працюватиме 50. Сервісний центр МВС у Ніжині – вже другий оновлений центр в Чернігівської області. Тут громадянам щомісяця надаватимуть близько 900 послуг» – коментує в. о. першого заступника начальника Головного сервісного центру МВС Олександр Князюк.
В ході реформи сервісних центрів МВС також відбувся ряд важливих впроваджень, серед яких: онлайн-замовлення довідки про несудимість через веб-ресурс,  презентація нових екзаменаційних питань, за якими складають іспити для отримання посвідчення водія – тепер вони є у відкритому доступі на сайті Головного сервісного центру МВС. Також там працює онлайн-тренажер для підготовки до теоретичного іспиту с ПДР.
Про порядок отримання послуг сервісних центрів МВС хавждн можна дізнатись на сайті hsc.gov.ua. подивитись відео-інструкції на каналі YouTube, а також проконсультуватись за телефоном (044) 290-18-99 або на офіційній сторінці Facebook Головного сервісного центру МВС.
Адреса нового сервісного центру МВС у м. Ніжин: вул. Московська, 78а.
Розклад роботи: вівторок – п’ятниця з 9:00 до 18:00, субота з 9:00 до 16:45. Новий сервісний центр МВС для зручності громадян працює без обідньої перерви. Неділя та понеділок – вихідні дні.

Опубліковано: 23-11-2017

Залишити відповідь