І чужому научайтесь, Й свого не цурайтесь. Т. Г. Шевченко
  • :
  • :

Відкриття кінотеатру у Ніжині “не за горами”. ФОТО

Спочатку взимку, потім навесні, згодом влітку у Ніжині чекали на відкриття кінотеатру. Проте цей процес завжди чомусь відтягується. І ось новина – 1 вересня кінотеатр запрацює. Про це журналістам сайту «Нежатин» повідомив Цапок Василь Петрович, керуючий торгівельним центром «Ніжин сіті».

«Ми вже підписали умову з ліцензіатами, тож матимемо доступ до всіх прем’єр. В прокат братимемо і ті відомі фільми, які вже показували на великих екранах України. Кінотеатр розрахований на 170 місць, які знаходяться у двох залах (великий на 120 місць та малий на 50)», – зазначив керуючий.

На наше питання, чи фінансово-вигідне відкриття кінотеатру в Ніжині, Василь Петрович зауважив, що Ніжин – досить велике, і не бідне місто, тож його жителі прагнуть отримувати якісні розваги. А про рентабельність можна буде судити після двох років експлуатації. Квитки коштуватимуть від 30 до 150 грн., залежно від сеансу.

Повністю завершені і ремонтні роботи другого поверху. Все за останніми європейськими стандартами: від дизайну стін та стелі до каналізаційної та вентиляційних систем. У вбиральнях наявні навіть кабіни для людей з обмеженими можливостями.

Завершується ремонт і в ресторані, що знаходитиметься навпроти кінозалів. Там відвідувачам пропонуватимуть середземноморську та європейську кухні. Шефповар буде з Чорногорії.

Отже, чекати залишилось недовго, і скоріш за все, аби відсвяткувати 1 вересня батьки поведуть маленьких ніжинців до кінотеатру.

 Марина Волинець

Опубліковано: 18-7-2017

Залишити відповідь