І чужому научайтесь, Й свого не цурайтесь. Т. Г. Шевченко
  • :
  • :

Вчителі ніжинської ЗОШ №1 під час карантину використали можливості дистанційного навчання

Відомо, що сучасний учитель ніколи не перестає вчитись, удосконалюватись та ніколи не полишає зв’язку з учнями.

Карантин, оголошений у школах нашого міста,  дозволив учителям ЗОШ №1 у повній мірі використати можливості дистанційного навчання. Так для учнів не лише розміщено завдання на шкільному сайті з усіх предметів, а й запропоновано переглянути навчальні фільми, презентації, пройти он-лайн тестування, виконати практичні роботи, а до уваги найменших школярів –   розвиваючі ігри, ребуси та розмальовки. Усе це можна знайти на шкільному сайті.

Двічі на тиждень учителями школи було проведено он-лайн консультації (у Скайпі) для 5-х та 8 класу з української, англійської мови та географії. Діти залюбки приєднались до групи в Скайпі, щоб отримати поради від учителя щодо самостійної підготовки завдань.

Учителі закладу використали час карантину для свого професійного зростання. 7 лютого учитель інформатики Пшенична С. А. провела для вчителів майстер-клас з використання хмарних технологій сервісів Google. Педагоги розглянули інструменти для створення єдиного електронного освітнього простору та навчались складати різноманітні тести для дистанційного навчання.

8 лютого  відбувся обмін досвідом з теми «Комп’ютерні презентації: призначення та можливості», де вчителі різних предметів представили різноманітні типи своїх навчальних презентацій та докладно розповіли мету та особливості їх використання.

Інша частина вчителів закладу готує конференцію « Система освіти Фінляндії. Освітній досвід для запровадження в українських реаліях», яка відбудеться в понеділок 12 лютого.

ЗДНВР Євтушенко О. О.

Опубліковано: 9-2-2018