І чужому научайтесь, Й свого не цурайтесь. Т. Г. Шевченко
  • :
  • :

Вибори в Лосинівській та Мринській громадах: нація, яку можна підкупити позбавлена шансів на розвиток та розбудову

На виборчих дільницях Лосинівської та Мринської ОТГ продовжує точитись серйозна боротьба. Про це нашим Інтернет-ресурсом було повідомлено раніше. Станом на 16 годину по Мринській ОТГ проголосувало 46% виборців. По дільницям Лосинівської ОТГ – 52%.

Що ж до перебігу виборчого процесу ми поцікавились враженнями в депутата Чернігівської обласної ради Сергія Охонька.

«Вибори в Мринській громаді «не відбулися»…  Навіть бюлетені  не підраховані,  та все вже стає зрозуміло…  Людей, як на налигачах вели до дільниць керівники “десяток” (керівники груп, які роздавали виборцям по 400 грн.), щоб проконтролювати кожного, хто продав свій голос. Залишається невелика надія на те, що люди в кабінках голосували за покликом совісті і розуму.

До того ж, на виходах з дільниць стояли, так звані  “екзет-поли”, до законності роботи яких виникали запитання: скриньки були не опечатані, виникли підозри і щодо документів. Їхнім головним завданням було моніторити ситуацію по результатам голосування та створювати  «присутність контролю за виборцями, які взяли гроші». На даний час вони всі вже залишили дільниці, а це дає привід говорити про те, що зараз відбудеться аналіз збору інформації по голосуванню станом на 15:00. Далі ж політична сила, яка його замовила, в разі відставання, зможе надолужити    голоси, яких не вистачає шляхом різних методів фальсифікації: підвіз виборців, вимкнення світла, вкидання заздалегідь підготовлених бюлетенів та інші махінації.

Боротьба грошей та свідомого вибору триває в Лосинівці… Крім підкупу, брудні технології застосували опоненти кандидата від ВО “Батьківщина” Володимира Андрійця. Ними були зроблені дзвінки в проміжку з 3:00 по 7:00 ранку щодо підтримки Андрійця, маючи на меті знервувати людей. Також в розмові пускали плітки, одна з яких стосувалась будівництва заводу  з хімічного виробництва.

   Залишилося не довго чекати, але від таких виборів залишається прикрий і гіркий присмак, адже керувати громадами повинні люди, які перемагають завдяки порядності, чесності та довіри людей, а не підкупу та брудних технологій. Нація, яка продає за гроші майбутнє своє та своїх дітей позбавлена шансів на розвиток та розбудову!», – прокоментував  Сергій Миколайович.

Опубліковано: 11-12-2016

Залишити відповідь