І чужому научайтесь, Й свого не цурайтесь. Т. Г. Шевченко
  • :
  • :

«Бал чемпіонів» відбувся у Ніжинському університеті. ФОТО

8 лютого в Ніжинському університеті імені Миколи Гоголя було проведено спортивну церемонію нагородження – «Бал чемпіонів». За підтримки Профкому студентів та соціально-гуманітарного відділу були нагороджені призери та переможці Спартакіади першокурсників з волейболу, баскетболу, футболу та Міжфакультетської спартакіади з волейболу. Ще до початку церемонії голова студентського профкому Сергій Іванюк наголосив: «Всі ми знаємо, що без фізичної праці не буває здорового тіла, як і розумних думок в голові. Дуже приємно, що в НДУ є молоді спортсмени, які розділяють цю думку.

Отже, до результатів:

У Спартакіаді з волейболу серед дівчат третє місце здобув природо-географічний факультет. Друге здобув факультет психології та соціальної роботи. За перше місце були нагороджені студенти факультету іноземних мов. Кращим гравцем було визнано Катерину Мовтян.

Що ж до хлопців, до третє місце у природо-географічного факультету. Друге місце за факультетом психології, а першими стали студенти факультету іноземних мов. Кращим гравцем став Олександр Руденко.

У Спартакіаді першокурсників з баскетболу серед дівчат третє місце отримали студенти факультету психології та соціальної роботи. Друге місце у природничо-географічного факультету. Першими стали дівчата з факультету іноземних мов. Кращий гравець – Ярина Бульба.

А от у Спартакіаді серед хлопців третіми стали спортсмени з історико-юридичного факультету. Другі – студенти факультету психології, а першим визнано факультет іноземних мов. Кращий гравець – Павло Костенецький.

Спартакіада першокурсників з міні-футболу серед дівчат має наступні результати: третє місце у філологічного факультету, друге у історико-юридичного, а третє здобули спортсменки з природничо-географічного факультету. Кращою стала Олеся Корзун.

Серед хлопців, третіми стали спортсмени з Інституту точних наук та економіки, друге здобув природничо-географічний факультет, а перше місце у історико-Юридичного факультету. Кращий гравець – Денис Сербін.

У Міжфакультетній спартакіаді з волейболу серед дівчат третє місце належить Інституту точних наук та економіки, другими стали спортсмени з природо-географічного факультету. Перші ж студенти з факультету іноземних мов. Кращий гравець – Вікторія Селезенко.

Хлопці з природничо-географічного факультету стали третіми. Друге місце отримали студенти з історико-юридичного факультету. І першим став Інститут точних наук та економіки. Кращий гравець – Олександр Колоша.

Тренери, які готували спортсменів: Михайло Кирієнко, Світлана Оленченко, Петро Кузьменко, Володимир Боровик, Микола Красновид та  Іван Заплішний.

Опубліковано: 9-2-2018