І чужому научайтесь, Й свого не цурайтесь. Т. Г. Шевченко
  • :
  • :

Автобусам ніжинського перевізника навмисно проколюють колеса?

 «Санта-Барбара» з ніжинським маршрутом № 12 продовжується. На засіданні постійної комісії з житлово-комунальних питань, яке відбулось 8 жовтня знову піднімалось дане питання. Була присутня і директор перевізної компанії ТОВ «Грааль» Людмила Нечаєва. Начальник транспортного відділу Віктор Карпенко зазначив, що за останній тиждень не надійшло жодної скарги. «То що будемо робити?», – запитав голова комісії Володимир Башинський. «Будемо працювати», – впевнено зазначила Людмила Василівна. І хоча оптимізм є, але на даний час вже готуються документи на розірвання договору з перевізником. І в наступному році будуть обиратиметься новий перевізник на конкурсній основі.

Але Людмила Нчаєва повідомила про цікавий факт: «Останнім часом нашим автобусам проколюють колеса. Лише троє постраждало за цей тиждень. Десь же щось робиться. І саме цікаве, що відбувається це після того як транспорт від’їжджає від зупинки».

«Якщо є такі факти це потрібно провірити Вам, але за Вас ніхто цього не зробить. Якщо це систематично, то це вже якийсь «дзвіночок». Нещодавно й в Одесі за ніч було підпалено 20 автомобілів. В будь-якому випадку процедура розірвання договору іде. Але рішення в кінцевому випадку прийматиме виконавчий комітет. Якщо за цей час доведете, що можете дотримуватись тих пунктів договору, який підписували не буде нарікань, то не виключено, що рішення про розірвання може бути і не підтримано», – додав голова комісії.

Опубліковано: 9-11-2017