І чужому научайтесь, Й свого не цурайтесь. Т. Г. Шевченко
  • :
  • :

Аби вирішити проблеми ніжинського парку Шевченка створюють погоджувальну комісію

Парк імені Т. Шевченка у Ніжині одне з небагатьох, а той єдине місце для відпочинку, де може провести своє дозвілля від великого до малого. Про те, мешканці міста вже давно, хто про себе, а хто й в голос говорять про те, що хотіли б бачити головний парк міста у більш достойному вигляді. Натомість спостерігають: заржавілі атракціони та їх «радянський» стиль, малу кількість сміттєвих урн та благоустрій, що закінчується на покошеній траві. Всі ці нюанси говорять про несумісність міста Ніжина, як переможця акції «7 чудес України: маленькі міста та містечка» та стану його парків.

 

Наразі міський парк Шевченка знаходиться в оренді ПТ «Парнер» на 30 років, і половина цього терміну вже пройшла. На сесії міської ради, яка відбулась 13 червня, розглядалося прохання підприємства до Ніжинської міської ради, взяти дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1838 га по вул. Шевченка, 12 для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови.

 

У депутатів такий хід дій викликав занепокоєння, адже в майбутньому є вірогідність того, що підприємство захоче приватизувати ділянки парку, а отже назавжди забрати парк з власності міста.

Тож депутати даний проект рішення відправили на доопрацювання. З часом, в ході обговоренні даної теми було запропоновано створити погоджувальну комісію, до якої включити представників орендарів парку, управління культури, земельного та юридичного відділів, профільних заступників міського голови та депутатів. На цій комісії мали обговорювати існуючі проблеми парку, можливість внесення змін до договору, які б влаштовували, як міську раду, так і ПТ «Партнер». Також не менш важливою темою для обговорення мала стати реконструкція парку, яку необхідно було б винести на громадське обговорення. Міський голова Анатолій Лінник погодив створення даної комісії, і зараз готується відповідне розпорядження.

Марина Волинець

Опубліковано: 12-7-2017

Залишити відповідь